Príbeh grófa Draculu. Na výber strašidelná alebo nestrašidelná veria. Otvorené od 6.9.2019

Spolu s priateľmi sa prebúdzate v tmavej miestnosti. V hlave vám prebiehajú rôzne myšlienky: „Kde to sme? Ako sme sa sem dostali?“. Vy už tušíte, že ste vo veľkom nebezpečí. Gróf Dracula si pre svoje nové obete prichystal hru plnú nástrah a hlavolamov. Čas sa kráti, do zatmenia vám ostáva len jedna hodina.
Escape room grófa Draculu(strašidelná alebo nestrašidelná verzia) obsahuje 25 hlavolamov, logických úloh, či tajomných úkrytov. Podľa Vášho výberu sa dá vybrať strašidelná alebo nestrašidelná veria. Hra je vhodná aj pre deti staršie ako 10 rokov, avšak v sprievode aspoň jedného dospelého človeka. Časový limit je 60 minút. Dokážete včas uniknúť?

Príbeh:

Cestujeme už druhý deň. Máme však pocit, že Bukurešť, náš nový domov, je stále ďaleko. Pred sebou máme naozaj skvostný pohľad. Za zelenými kopcami sa rozprestierali ohromujúce štíty Karpát. Kone pôsobili nervózne, Kočiš Vladan zrýchlil. Ako sme stúpali nekonečnými serpentínami, slnko za nami čoraz viac klesalo. Prikázali sme Vladanovi, aby zastavil na najbližšom hostinci. Namietal, no trvali som na svojom, v noci je predsa nebezpečné cestovať. Blížili sme sa k dedinke Bran, ktorá ležala pod majestátnym hradom. Krčmu U storočnej lipy nebolo ťažké nájsť, bola priamo v centre dediny. Zvláštne, že sme cestou nevideli ani živú dušu. Otvorili sme dvere a tam nás s úsmevom privítal krčmár. Predstavil sa ako Arthur a hneď nás usadil. Po kvalitnom jedle, nás ponúkol medovinou. „Vlastná tvorba, to musíte okoštovať!“ odvetil. Chutila veľmi horko, cítili sme, že nám tŕpnu svaly a potom si pamätáme len tmu…

  • Od tohto momentu rozhodujete práve Vy, ako bude príbeh ďalej pokračovať.

Objednávka na čísle 0907 412 036 alebo mailom na escaperoompb@gmail.com